产品货号:
Z28999
中文名称:
UPK3A抗体
英文名称:
Anti-UPK3A Antibody
产品规格:
100μg(vial)
发货周期:
1~3天
产品价格:
询价
| 抗体名称 | Anti-UPK3A Antibody |
| 指标别名 | Uroplakin-3a;UP3a;Uroplakin III;UPIII;UPK3A;UPK3 |
| 克隆性 | Polyclonal |
| 检验物种 | human |
| 应用范围 | WB |
| 基因名称 | UPK3A |
| 抗体来源 | Rabbit |
| 抗体类型 | IgG |
| 免疫原 | A synthetic peptide,aa260-279 (GASESSYTSVNRGPPLDRAE) of human UPK3A |
| 计算分子量 | 31kDa |
| 成分 | Prepared in 10mM PBS with 0.05% BSA & 0.05% azide.Also available WITHOUT BSA at 1.0mg/mL. |
| 纯化方式 | Protein A |
| 浓度 | 0.5~1mg/mL,actual concentration vary by lot.Use suggested dilution ratio to decide dilution procedure. |
| 产品形态 | 溶液 |
| 保存条件 | Antibody with azide - store at 2 to 8℃.Antibody without azide - store at -20 to -80℃.Antibody is stable for 24 months.Non-hazardous.No MSDS required. |
| Uniprot ID | O75631 |
| 基因名全称 | Uroplakin-3a |
| 推荐稀释比 | Western Blotting (0.5~1μg/mL) User need to optimize the dilution ratio for this antibody |
相关搜索:UPK3A抗体,UPK3A多抗,Anti-UPK3A Antibody
